Prince of Persia Trilogy

Prince of Persia Trilogy نمایش بزرگتر

محصول جدید

سبک: اکشن/ماجرایی

در قالب 2 دی وی دی

جزییات بیشتر

8,000 تومان

8,000 تومان به ازای 1

اطلاعات بیشتر

Prince of Persia The Sands of Time

سال 2003 بود و اولین بخش از سه گانه Prince of Persia با نام شن های زمان منتشر شد. بازی بسیار مورد ستایش منتقدین قرار گرفت. از بعد موسیقی حیرت انگیزش که البته تمی عربی بر خود داشت بگیرید تا شخصیت پردازی خوب، صداگذاری عالی، طراحی مراحل بسیار متنوع و جالب، معماهای شیرین و بعضا چالش برانگیز، روایت خوب داستانی، داستان پرکشش و جذاب، گرافیک هنری شگفت انگیز که آن سال کلی جایزه از سایتها و مجلات معتبر دریافت کرد، همه و همه نشان داد که این بازی مورد اقبال جمعی خیلی خوبی قرار گرفته است. حرکات آکروباتیک زیبا و شروع درگیرکننده و پایان جذاب بازی نکات قوت بازی بودند. شن ها جادویی بودند که روی افراد تاثیرگذاشتند و همه به صورت شنی شدند و خلاصه پرنس بایستی خنجری را می یافت و آن را در گوی شنی وارد میکرد تا عمل تبدیل انسانها به موجودات عجیب متوقف شود و…این وسط وزیر خائنی این عمل شوم و این فکر فرو کردن خنجر در گوی و آزاد کردن ارتش شنی را در فکر فرمانده انداخت که پرنس ما او را از پای درآورد.

Prince of Persia Warrior Within

دومین بخش از سه گانه Prince of Persia با نام Warrior Within در سال 2004 منتشر شد که آن نیز با توجه به سابقه بسیار خوب بازی فروش بسیار بالایی داشت. بازی تمی سیاه گونه به خود گرفته بود و به سمت فرار و گریز و مبارزه کشیده شده بود و به جای معماهای شیرین نسخه اول جا را به مبارزات و کمبوها و نبردهای بسیار زیبا داده بود. از نبرد در کشتی بگیرید تا درون و بیرون و کاخ ها و مناطق سرسبز و…شاهزاده بایستی با سرنوشت شومی که بعد از آزادی شن ها پیدا کرده بود و آن مرگ بود به مبارزه میرفت و آن را تغییر میداد. چیزیکه ماهاراجه هندی گفته بود او نمیتواند سرنوشت خویش را تغییر دهد ولی او با کشتن داهاکا(غول تاریکی) توانست این کار را انجام دهد. اتفاق جالب و بالانس دو نسخه از سه گانه این سری بازی، تعادل بین بعد معما و مبارزه بود که نسخه اول با دوم کاملا معکوس بودند و در نسخه سوم باز هم شاهد تقریبا یک بالانس بودیم که البته باز بخش مبارزه میچربید.

Prince of Persia The Two Thrones

سومین بخش از سه گانه Prince of Persia با نام دو تخت پادشاهی یا دو سریره در سال 2005 منتشر شد. بازی گرافیک بهتری را به نمایش گذاشت و نوع مبارزات تغییر کرد و به سیستم دکمه زنی هم در برخی جاها مبدل شد. پرنس یک حالت دو گانگی در اثر برخورد شن ها به وی پیدا کرده بود و به پرنس سیاه نیز تغییر میکرد. یک جورایی دو شخصیتی! شخصیت اول که خودش بود و شخصیت بعدی به پرنس سیاه تبدیل میشد که نوع مبارزاتش متفاوت میشد و با زنجیری به جان دشمنان می افتاد. بخش درشکه سواری بازی و برگشتن به بابل و طراحی این شهر از نکات خوب بازی بود. موسیقی بازی هم زیبا و طراحی کاخ بابل که آمیزه ای از رنگ بندیهای تند و ملایم، سفید و قرمز بود نیز از نکات خوب بازی بود.

30 محصولات دیگر در همان شاخه: